Breng pure luxe en natuurlijke charme in je badkamer met deze unieke marmeren waskom. Met zijn ruwe, gekapte buitenkant en glad gepolijste binnenzijde is deze waskom een echte eyecatcher op ieder badkamermeubel. Geen enkele kom is exact hetzelfde — de natuurlijke aders en kleurverschillen maken elke waskom tot een uniek en exclusief stuk natuursteen.
Met een afmeting van 38 cm breed en 15 cm hoog is deze waskom perfect geschikt voor zowel een enkel- als dubbel badkamermeubel. De robuuste uitstraling van het marmer combineert prachtig met warme houttinten, beton of moderne zwarte kranen.
Belangrijkste kenmerken:
Gemaakt van massief marmer
Unieke gekapte buitenkant – elke kom is anders
Glanzend gepolijste binnenzijde voor eenvoudig onderhoud
Afmetingen: Ø 38 cm x 15 cm hoog
Luxe, natuurlijke uitstraling voor een hotel chique badkamer
Marmer is een duurzaam natuurproduct, maar vraagt wel om zorgvuldig onderhoud om jarenlang mooi te blijven:
Gebruik een mild, niet-agressief schoonmaakmiddel en lauwwarm water.
Droog de kom na gebruik altijd af met een zachte doek om kalkaanslag te voorkomen.
Behandel de waskom regelmatig met een natuursteen- of marmer impregneermiddel. Dit beschermt het oppervlak tegen vlekken en vocht.
Vermijd zuren, chloor of schurende reinigers — deze kunnen het oppervlak aantasten.
Met deze marmeren waskom creëer je een tijdloze, elegante sfeer in je badkamer — een perfecte combinatie van luxe en natuurlijke schoonheid.